איך לקבל יותר לייקים באינסטגרם

לפרטים נוספים – 050-5509091

איך  לקבל יותר לייקים באינסטגרםאיך  לקבל יותר לייקים באינסטגרם

הרשת החברתית הפופולרית ביותר כיום היא האינסטגרם. נכון, ישנן עוד כל מיני פלטפורמות שונות שכוחן עולה בימים אלה, אבל האינסטגרם שומרת בבטחה על המקום הראשון. הסיבה לכך היא הממשק הנח והמזמין, והדרך בה אנשים מתקשרים זה עם זה. בתוך האינסטגרם נמצאים ‘סלבס’ רבים מאד, משחקנים מפורסמים, דרך שפים ושחקני כדורגל, וגם לא מעט אנשים שקנו את תהילתם דרך הרשת עצמה – ‘אושיות אינסטגרם’. זה לא פשוט לבנות משתמש חזק ופופולרי באינסטגרם מכיוון שיש הרבה מאד משתמשים ואנשים שמנסים לפלס את דרכם אל עבר הפרסום המיוחל. אבל כן יש כמה טיפים ושיטות שבטוח יעזרו לכם להגדיל את הקהל שלכם ולהתחיל את הדרך אל עבר התהילה, ואיך לקבל לייקים איכותיים באינטסגרם מאנשים בדרך אורגנית כמובן
כמובן, האינסטגרם הוא גם דרך אפקטיבית מאד לפרסם את בית העסק שלכם. המותגים הגדולים ביותר בעולם והקונדיטוריות בפינות הרחוב כולן חולקות את המרחב הוירטואלי הזה ומפרסמות את עצמן. לכן, חשוב להבין איך לפרסם את עצמכם נכון, כדי להתבלט ובאמת להצליח לגרום ללקוחות לקנות שירותכם ולהגדיל את התזרים הכספי של העסק שלכם. 

4 דגשים איך לקבל יותר לייקים באינסטגרם

    • שתפו בזמן אמת –  יש כח רב לשיתופים של דברים שקורים ממש עכשיו. הם יוצרים יותר עניין. הסיבות לכך מגוונות, אבל בגדול תחשבו על זה שגם את העיתון של שבוע שעבר אתם לא רוצים לקרוא. מה שמעניין אנשים ולקוחות פוטנציאלים הם הדברים שקורים עכשיו. האינסטגרם היא פלטפורמה שמצליחה להכיל בתוכה הרבה מאד דברים שקורים ממש עכשיו, כמו אתר חדשות מורחב שמכסה נושאים שמעניינים אותכם שמשתמשים מכל העולם מעלים. לכן שתפו תוכן איכותי ואקטואלי שיגרום לאנשים לחכות לפוסט או לסטורי הבא שלכם.

    • ספרו סיפור ויזואלי – הנראות היא אחד הדברים החשובים ביותר באינסטגרם. אחד הסודות החשובים ביותר הוא הדרך שבה אתם מעלים תמונות וסרטונים. לא סתם לאינסטגרם יש ממשק שלם העוסק ב-‘סטורי’, כלומר, בסיפורים. הפלטפורמה של האינסטגרם מזמינה אתכם לספר סיפור ויזואלי, ולא לשתף את התמונות היפות ביותר. העמודים המצליחים ביותר באינסטגרם, גם של בתי עסק וגם של אנשים פרטיים, מצליחים לספר סיפור ויזואלי מעניין שמתכתב עם התוכן שלהם בצורה אחידה. אנשים אוהבים דברים יפים, אבל לא סתם נכתבה השורה : ‘היופי הוא בר חלוף’. מה שמחזיק אנשים הוא סיפורים מעניינים, והם מחכים שתייצרו אותם בשבילם.
    • השתמשו בלקוחות שלכם / בחברים כדי שיפרסמו אתכם – אחד המנועים החזקים ביותר לצמיחה באינסטגרם היא דעת הקהל עליכם. חשבו על זה : אם אתם רואים שכמה מחבריכם משתפים תוכן של עמוד שאינכם מכירים, זה לא יגרום לכם להיכנס אליו? ברור שכן! אושיות אינסטגרם רבות מפרסמות מוצרים או תוכן של בתי עסק שמשלמים להם. מה שיפה באינסטגרם הוא ה’קלילות’ שבה הפרסום נעשה. הוא ממש נטמע בתוך המערכת. לכן בקשו מחבריכם או מלקוחות שלכם לפרסם את המוצר. אם הם רוצים, תנו להם משהו קטן בתמורה. קצת כסף או מתנה, או פשוט תבטיחו להם שתפרסמו אותם בחזרה (תלוי מי אתם בדיוק ומה אתם מציעים). בחרו אנשים שיש להם קהל שאין לכם, אבל שהייתם רוצים להגיע אליו. אם אתם מוכרים בגדי נשים למשל, אין לכם כל כך עניין שגבר יפרסם אתכם. 

    • אל תתביישו – אחד המסרים החשובים ביותר הוא לפחד ולא להתבייש. חשבו פעמיים לפני שאתם מעלים כל פוסט כמובן, אבל גם אל תפחדו לטעות. הדבר הכי נורא הוא להיות משותק. נכון – לחשוף את עצמך ברשת יכול להיות מפחיד, אבל היי – מה החיים האלה שווים בלי לקחת קצת סיכונים? 
מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קניית שיתופים בפייסבוק

לייקים לפוסט בפייסבוק

כיום, ישנן רשתות חברתיות רבות, כאשר, הבולטת ביניהן היא פייסבוק. אותן רשתות, הופכות את התקשורת עם חברים לפשוטה וקלה. הן

לייקים לדף פייסבוק

פייסבוק הינה רשת חברתית, אשר מטרתה העיקרית היא לאפשר לאנשים לתקשר אחד עם השני, וכמו כן, להעביר מידע ולשתף אותו

איך לקנות עוקבים

איך להשיג עוקבים

אין ספק שהעולם שלנו עבר שינוי משמעותי בכל הקשור לחיינו הפרטיים ולחיינו הצרכניים כתוצאה מהשימוש הנרחב ברשת האינטרנט, כיום בעידן