קבוצות קידום באינסטגרם – כיצד קהילתיות יכולה לקדם את העסק שלכם

לפרטים נוספים – 050-5509091

בשנים האחרונות ישנה מגמה של עלייה בשימוש ברשתות החברתיות השונות, כשבעקבותיה, בעלי עסקים רבים מצאו דרך לנצל זאת לטובתם. אחת הרשתות החברתיות היעילות לפרסום עסקים, היא האינסטגרם, שידועה ביכולתה להגדיל את חשיפת העסק לקהל הרחב. נראה כי לאחרונה, ישנה מגמת עלייה בהיווצרות של קהילות וקבוצות שנועדו לקדם עסקים, כאשר, תנועה זו החלה בפייסבוק ולאחר מכן, המשיכה לאינסטגרם. בעקבות קבוצות קידום אלו, נוצרה קרבה בין בעלי עסקים, עסקים רבים נחשפו לקהל יעד רלוונטי עבורם, וכמו כן, גם להשתפר כעסק. הבסיס לקבוצות אלו הוא השיתוף. דרך השיתוף בתמונות, חוויות, פוסטים ודעות, בעלי העסקים מגדילים את קהל היעד הפוטנציאלי שלהם, ובנוסף לכך, מקבלים טיפים כיצד הם יכולים להשתפר כעסק.

קבוצות קידום באינסטגרם – כיצד ניתן להשתמש בזה כדי לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם?

  • קבוצות בנושאים רלוונטיים לעסק שלכם – ניקח לדוגמא עמוד אינסטגרם של מעצבת שמלות קיץ. על מנת להגדיל את קהל היעד שלכם, לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם, וכמו כן,קבוצות קידום באינסטגרם – כיצד ניתן להשתמש בזה כדי לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם? להעלות את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם, עליכם להיכנס לקבוצות בהן יחפשו מבצעים על שמלות קיץ, וכמו כן, לפרסם את עמוד האינסטגרם בקבוצות רלוונטיות לנושא כמו, עבודות יד, נשים יוצרות, יצירה מקומית ועוד קבוצות רבות המתקשרות לתחום העניין הספציפי של העסק שלכם, כאשר, החברים והחברות בקבוצה עלולים להיות קהל פוטנציאלי. בקבוצות אלה, ישנה גם האופציה לשתף פוסטים מהאינסטגרם, לשתף מבצעים, ואף ליצור שיתופי פעולה עם עסקים אחרים.
  • קבוצות קידום לאינסטגרם – ישנן מספר רב של קבוצות פייסבוק אשר מטרתן הוא לקדם בצורה הדדית עמודי אינסטגרם של עסקים. בקבוצות אלו נמצאים מספר לא מבוטל של חברים, עסקים ומידע, כאשר הבסיס המשותף לכולם הוא, העלאת עוקבים באינסטגרם. בקבוצות מסוג זה ניתן למצוא פעילויות רבות המחברות את חברי הקבוצה בפייסבוק עם עמודי אינסטגרם עסקיים שונים. כמו כן, ישנם שיתופי מידע, טיפים, העשרת הידע האישי דרך הרצאות, פוסטים ולייבים של אנשי מקצוע שעיקר עשייתם הוא האינסטגרם. הפעילות הרבה הזו יוצרת חשיפה רבה לקהל יעד חדש, העשרת הידע ושיפור העסק, וכמובן, עוד עוקבים באינסטגרם העסקי שלכם.

קבוצות קידום באינסטגרם – לא רק בפייסבוק!

ישנן קהילתיות וקבוצות קידום באינסטגרם, בדיוק כמו בפייסבוק. קהילתיות זו באה לידי ביטוי על ידי שיתופי פעולה בין עמודים, קרדיטים לעסקים ויוצרים, שיתופים והמלצות לעסקים דרך הסטוריישנן קהילתיות וקבוצות קידום באינסטגרם, בדיוק כמו בפייסבוק. קהילתיות זו באה לידי ביטוי על ידי שיתופי פעולה בין עמודים, קרדיטים לעסקים ויוצרים, שיתופים והמלצות לעסקים דרך הסטורי  וכמובן, עוקב תמורת עוקב. וכמובן, עוקב תמורת עוקב. למשל, אם בעל עסק עוקב אחרי העמוד העסקי שלכם, פרגנו לו בעוקב, שתפו אותו בסטורי שלכם, וכתוצאה מכך, תזכו בעוקב חדש, וכמו כן, בפירגון והדדיות במשך הדרך.

כל אלו גורמים לעסק שלכם להגיע לקהל יעד חדש, ולהעלות עוקבים באינסטגרם, אך מעבר לכך, הם גם מזינים אתכם בידע ויצירתיות אשר רלוונטיים לקידום והתפתחות העסק שלכם.

איך מצטרפים לקבוצות קידום באינסטגרם?

בעיקרון, מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לדבר עם אנשים שאתם מכירים בתחום הזה של שיווק ופרסום ברשתות החברתיות. נסו לקבל המלצות על קבוצות כאלה ופשוט להצטרף. יש קבוצות רלוונטיות בפייסבוק, בווטצ‘אפ וגם בטלגרם. הקבוצות האלה מעולות למי שבוחר לקדם את פרופיל האינסטגרם שלו בעצמו וזה כמובן יתרון מאוד חזק.

ועוד טיפים מעולים שיעזרו לכם ליצור חשיפה גבוהה ברשת החברתית אינסטגרםאיך מצטרפים לקבוצות קידום באינסטגרם?  בעיקרון, מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לדבר עם אנשים שאתם מכירים בתחום הזה של שיווק ופרסום ברשתות החברתיות

בנוסף לכל המידע שציינו, חשוב לתחזק את העמוד האינסטגרמי שלכם באופן שוטף. כלומר יש חשיבות רבה להעלאת תכנים איכותיים לאורך זמן, ולא רק לתקופה קצרה או רגעית. הסטורי שלכם צריך להיות פעיל כמה שיותר, אתם צריכים לחשוף כמה שיותר מידע רלוונטי, איכותי ומעניין עבור העוקבים שלכם. דבר נוסף שיכול לייצר תנועה חיובית לעמוד שלכם הוא יצירת שיתופי פעולה בין פרופילים אחרים שרלוונטיים אליכם או שיש לכם איתם תחומים משותפים. חשוב גם להשקיע בתמונות, בסרטונים ובעריכה שלהם, להעלות תוכן מקורי שאחרים לא מעלים ולענות לעוקבים שלכם על השאלות שלהם.

לסיכום, הרשת החברתית אינסטגרם, בנוסף לרשתות חברתיות אחרות כמו פייסבוק, יוטיוב וטיק טוק, יכולה לייצר עבורכם חשיפה מעולה וזו הזדמנות שיווקית טובה עבורכם ועבור העסק שלכם.

מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קניית שיתופים בפייסבוק

לייקים לפוסט בפייסבוק

כיום, ישנן רשתות חברתיות רבות, כאשר, הבולטת ביניהן היא פייסבוק. אותן רשתות, הופכות את התקשורת עם חברים לפשוטה וקלה. הן

לייקים לדף פייסבוק

פייסבוק הינה רשת חברתית, אשר מטרתה העיקרית היא לאפשר לאנשים לתקשר אחד עם השני, וכמו כן, להעביר מידע ולשתף אותו

איך לקנות עוקבים

איך להשיג עוקבים

אין ספק שהעולם שלנו עבר שינוי משמעותי בכל הקשור לחיינו הפרטיים ולחיינו הצרכניים כתוצאה מהשימוש הנרחב ברשת האינטרנט, כיום בעידן