יותר מ-1,500 עסקים כבר בחרו!

קידום בפייסבוק שמניב תוצאות!

קניית לייקים איכותיים | חבילות קידום ופרסום משתלמות | שיפור כמות העוקבים והצפיות

הרשת החברתית הראשונה ששינתה את העולם הפכה לזירת עסקים שאי אפשר להתעלם ממנה. 
אמנם ישנם עשרות עסקים וחברות עם דף פייסבוק משלהם אך רק מעטים יודעים כיצד לשווק את עצמם בפלטפורמה הזו. 
בעזרת חבילות ה- Boost של בסטלינקס, תוכלו למצות את הפוטנציאל העסקי ולהגיע לקהל יעד שחלמתם עליו!

יותר מ-1,500 עסקים כבר בחרו!

קידום בפייסבוק שמניב תוצאות!

קניית לייקים איכותיים 
שיפור כמות העוקבים והצפיות

הרשת החברתית הראשונה ששינתה את העולם הפכה לזירת עסקים שאי אפשר להתעלם ממנה. 
אמנם ישנם עשרות עסקים וחברות עם דף פייסבוק משלהם אך רק מעטים יודעים כיצד לשווק את עצמם בפלטפורמה הזו. 
בעזרת חבילות ה- Boost של בסטלינקס, תוכלו למצות את הפוטנציאל העסקי ולהגיע לקהל יעד שחלמתם עליו!

לקוחות מרוצים שלנו

5/5

בחרו מתוך מגוון חבילות הקידום שלנו

קניית לייקים לפוסט בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

0.10 

קניית לייקים לפייסבוק עסקי

0 לייקים

0 ש"ח

0.10 

קניית צפיות לסרטון בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

0.25 

קניית צפיות לסטורי בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

1.25 

קניית עוקבים לפייסבוק (דף עסקי או קבוצה)

0 לייקים

0 ש"ח

0.29 

קניית תגובות לפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

1.00 

חשיבות לייקים ועוקבים בפייסבוק לעסקים

הפייסבוק הוא ללא ספק הרשת החברתית מבין הגדולות והמשמעותיות שיש. כדאי להתוודע לכל היכולות העצומות והשימושים השונים והמגוונים שניתן לעשות בפלטפורמה זו על מנת למקסם את החשבון, מבחינת שיווק פרסום, חשיפה וכמות עוקבים אשר גדלה ומתפתחת באופן עקבי ומשביע רצון.

לייקים לפוסטים בפייסבוק חשובים לכולם, אבל במיוחד לעסקים. אם רק פתחתם עסק, השגת מטרת משיכת אוהדים וביסוס אמינות יכולה להיות מורכבת. קניית לייקים לפוסט בפייסבוק של כמה מאות אוהסים, יכולה לחסוך לכם עבודה רבה.

אם אתם מעוניינים לשפר את אמינות העסק שלכם בעיני הלקוחות, חשוב לקנות גם תגובות וצפיות בסרטונים, היא השיטה המהירה והיעילה ביותר. אם העסק שלכם כבר פעיל, יתכן שתצטרכו לקדם את הפוסטים שלכם כדי להגדיל את המעורבות. במקרה זה, קניית לייקים לפוסט בפייסבוק מסייעת בהעלאת המודעות למותג. לייקים של פוסטים בפייסבוק חיוניים גם להגברת האינטראקציה וגם להגדלת מספר הלידים החמים.

רוב האנשים רוצים יותר לייקים לפוסטים שלהם בפייסבוק. מספר האנשים שמוסיפים לייקים לפוסטים שלכם הוא מדד חשוב שמשפיע על הביצועים הכוללים שלכם בפייסבוק. פייסבוק משתמשת במספר לייקים לפוסטים כדי להעריך את חשיבות הפוסטים שלכם, ומספר הלייקים יכול להשפיע גם על רמת ההגעה וגם על מידת הנראות שקיבלתם.

במיוחד מבחינת מותגים, לייקים לפוסטים חיוניים ביותר שכן הם מסייעים להצביע על תגובת הקהל, וזה משהו שפייסבוק מעריכה מאוד. לייקים משמשים גם כסוג של הוכחה חברתית, שמובילה להגדלת המרות.

קבלת אלפי לייקים לפוסטים בפייסבוק במהירות משפיעה באופן עצום על רמת ההצלחה של הפוסטים שלכם. עם קניית לייקים לפוסט בפייסבוק, תוכלו להשיג אלפי לייקים לפוסטים שלכם, בפחות משעה!

זהו שירות מהיר וסופר אמין. לא תתבקשו לספק פרטים אישיים או את פרטי הכניסה שלכם לעמוד הפייסבוק שלכם, וכל מה שתתבקשו לספק הוא קישור לפרסום בפייסבוק, כדי להגביר את כמות הלייקים שלכם.

לייקים בתשלום יוצרים מעורבות משמעותית של גולשים ומובילים להגברת ההכנסות כחלק מאסטרטגיית שיווק גדולה של רשתות חברתיות. עם קניית לייקים לפוסט בפייסבוק, ניתן להגדיל גם את מספר הלייקים האורגניים שאתם מקבלים. כל מה שאתם צריכים הוא לאתר חברה מקצועית שמבצעת את התהליך עבורכם. 

קניית לייקים לפוסט, או חבילות שיווק מרובות של רשתות חברתיות מאפשרת לכם:

 • לקדם את הפוסטים שלכם ולהביס את המתחרים.
 • להגדיל את המעורבות, שיעורי ההמרה וההכנסות.
 • להשיג תוצאות טובות יותר של קידום אתרים.
 • להגיע ליותר לקוחות.
 • לקבל נראות גבוהה בפייסבוק.
 • ליצור לידים נוספים.
 1. הגדלת נפח העוקבים
 2. הצגת נראות של חשבון גדול מעניין וותיק
 3. חשיפה לעוקבים נוספים והגדלת המעגלים ברשתות
 4. המחיר
 5. זמן השקעה קצר וקל

ישנם שני סוגי עוקבים לרכישה. עוקבים אמיתיים של חשבונות קיימים אשר מקבלים תשלום על מעקב באתרים ומאפשרים תגובות ולייקים מחשבונות אלו. בעזרת חשבונות אמיתיים ייחשף החשבון למעגל גדול ונוסף במדיות החברתיות השונות ובהקשרים של חשבונות אלו. הסוג הנוסף הינו עוקבים פיקטיביים אשר הינם עוקבים מחשבונות שנוצרו רק על מנת להגדיל באופן משמעותי את מספר העוקבים. לא ניתן לבצע תקשורת עם חשבונות אלו כי אינם חשבונות פעילים.

מוטב להתייעץ עם החברה שממנה רוכשים את העוקבים ולבדוק מה מותר ומה אסור ואיך לנהוג בנוגע לרכישת עוקבים. ישנן חברות הממליצות לעבוד רק עם עוקבים אמיתיים. אך קיימות כמה סברות.

קניית העוקבים יכולה להוות פתרון מושלם לפריצה הראשונית ברשתות החברתיות. כדאי לעשות בפתרון זה בפיקים קבועים במהלך הגדלת והעצמת החשבון. קניית העוקבים מהווה יתרון משמעותי אך היא לא מבטלת את העבודה על איכות החשבון ,על הפוסטים, על הקשר עם קהל היעד והעוקבים וכל הפעולות העקביות והמרובות שיש לעשות באופן עקבי על מנת לשמרו על תוכן מעניין ומתחדש לחשבון.

חידוד הרעיון הפרסומי השיווקי של החשבון. מה המוצר? מה רוצים למכור?, מה ניתן לספק לקהל היעד שלכם שאף אחד אחר לא יוכל לעשות זאת כמוכם? מדוע כדאי לעוקבים שלכם לקנות דווקא אצלכם? מה היתרונות ומה הערך המוסף שניתן לספק לעוקבים?

על פי ידיעה עמוקה של העוקבים והמוצר שלכם תוכלו להעלות תכנים המותאמים בדיוק לטעמו של קהלכם ותוכלו לשלב בזה מאמרים, טיפים, תמונות וכדומה המספקים ידע נרחב הקשור בנושא שלכם בנוסף למכירה פורפר. אפשרו תוכן הניתן בחינם עם הרבה אהבה לעוקבים ועם רגישות לתכנים ולצרכים שלהם. ספקו להם תוכן שיגע בהם ויקשר אותם אליכם באופן ספונטני, אנושי ואמיתי.

חשפו את הרעיונות, החזון הלבטים הקשיים ההתרגשויות ההצלחות וגם הכישלונות שלכם, ספקו חזות אנושית ולא רק מסחרית. כך תגדילו את העניין ואת הנאמנות של העוקבים שלכם.

שיתופי פעולה ותקשורת חיובית הם דרכים להשגת מטרות נרחבות יותר ככל שהתקשורת תהיה טובה יותר עם החשבונות האחרים ייווצרו יותר שיתופי פעולה, פירגון וחשיפה למעגלים נרחבים יותר של קהלים ברשת הדיגיטלית. ניתן לעשות שימוש גם בפייס בוק וביוטיוב. על מנת לספק תקשורת טובה ורחבה יותר ואף להציג מוצר שלם המדבר בכל תחומי המדיה באופן רציף ומקצועי.

ישנה אפשרות לעצב את החשבון באופן מקצועי ולהשתמש באנשי תוכן של, עיצוב, צילום כתיבה וכדומה. בכל מקרה בכל דרך שבוחרים לעבוד אסור לשכוח את המטרה והיעד ולשאוף להכנסת תכנים עקבית תוך שמירה על קהל היעד הקיים ומתן אפשרויות להכנסת קהלים חדשים מתוך עבודה וחשיבה יצירתית.

יש לחשוב באופן מתמיד על פתרונות ורעיונות יצירתיים, חדשניים, המשרתים את רצונות וטעם העוקבים ולהרבות בתקשורת איתם, פירגון ומתן זמן קבוע לתגובה על תגובותיהם. לא להתעלם מצד זה של ניהול החשבון זהו צד חשוב חיוני והכרחי.

BestLinks - המסלול הבטוח והמוביל לקידום ברשתות חברתיות

קניית עוקבים לשיפור מיתוג

המערכת החדשנית שלנו תדע לחשוף אתכם לקהל שמעוניין בשירותים שלכם ומסייע להגברת אמינות ומיתוג בכל מדיה חברתית

קניית צפיות להגברת אמינות

אם חיפשתם להגדיל את החשיפה שלכם ביוטיוב, טיקטוק או אינסטגרם, אנו נדאג לחשוף את התכנים שלכם לקהל היעד הרצוי

מחירים אטרקטיביים ללא תחרות

קהל הלקוחות שלנו נהנה מחשיפה וקידום ברשתות חברתיות במחירים הוגנים שמאפשרים לקבל בוסט גם בתקציבים דלים.

מובילים בשיווק דיגיטלי

יתרון נוסף שלנו הוא המעטפת השלמה שאנו מציעים לבעלי עסקים שרוצים יותר חשיפה באתרים, רשתות חברתיות ופרסומות באתרים הכי נחשבים.

רכישה קלה ואספקה מהירה

כאן ועכשיו! החל מרגע הרכישה באתר, צוות המומחים שלנו סורק את קהל היעד ומגביר את החשיפה. תוצאות מהירות ואיכותית בלחיצת כפתור!

דיסקרטיות מובטחת

השרת המאובטח שלנו מבטיח את הבטחון שלכם. השימוש במידע משמש אך ורק להגדלת החשיפה ושיפור המטרות העסקיות שלכם.

מידע נוסף על קידום בפייסבוק

איך מעלים עוקבים

איך מעלים עוקבים

אם אתם פעילים ברשתות החברתיות בטח תהיתם לעצמכם כבר איך מעלים עוקבים. בדרך כלל, מי שטורח להחזיק חשבון פעיל ברשת חברתית רוצה להגדיל את כמות

קידום אינסטגרם אורגני

קידום אינסטגרם אורגני

הרשת החברתית אינסטגרם היא ללא ספק בין הרשתות החברתיות הכי מובילות, הכי פופולאריות וגם הכי מכניסות כסף בהסתכלות על השקעה שיווקית לאורך זמן. אם יש

איך לקנות עוקבים

איך לקנות עוקבים

היום, בעידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים, כמעט כל אחד יודע את החשיבות והמשמעות של כמות עוקבים גבוהה בכל הרשתות החברתיות. ככל שיותר גולשים עוקבים אחרינו,

קניית עוקבים בטוויטר

קניית עוקבים בטוויטר בשונה מרשתות חברתיות אחרות, טוויטר מאפשרת למשתמשים שלה להעלות ולקרוא פוסטים המוגבלים בכמות קבועה של תווים – 280 סך הכל. הרעיון של

רכישת לייקים לפייסבוק

לייקים לדף עסקי בפייסבוק

אם אתם מנהלים דף עסקי בפייסבוק, אתם בוודאי יודעים עד כמה קשה לייצר מעורבות חברתית בדף חדש ועד כמה קשה להשיג עוקבים חדשים שיביעו עניין

קניית לייקים לדף העסקי בפייסבוק

קידום לייקים בפייסבוק

יש שיגידו שהשאיפה לקבל כמה שיותר לייקים בדף הפייסבוק, גם אם באופן מלאכותי לחלוטין, היא חסרת כל ערך. הרציונל מאחורי טענה זו הוא, שלייקים אמורים