קידום יוטיוב – יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם!

לפרטים נוספים – 050-5509091

קידום יוטיוב למה יוטיוב היא אחת מענקיות המדיה כיום, על היתרונות של קידום סרטונים ביוטיוב לעומת רשתות חברתיות אחרות, ומספר טיפים כיצד לבצע בצורה מוצלחת קידום יוטיוב

כאשר מסתכלים על מנועי החיפוש השונים ועל הרשתות החברתיות השונות שקיימות כיום, לא ניתן לפספס את יוטיוב, מנוע החיפושקידום יוטיוב – למה יוטיוב היא אחת מענקיות המדיה כיום, על היתרונות של קידום סרטונים ביוטיוב לעומת רשתות חברתיות אחרות, ומספר טיפים כיצד לבצע בצורה מוצלחת קידום יוטיוב הפופולארי לסרטוני וידיאו, שירים, ולכל תוכן מצולם או גרפי שהוא. יוטיוב היא בעצם מנוע החיפוש מספר 2 בפופולאריות שלה בעולם כיום, זאת כאשר היא שנייה רק ענקית החיפוש והטכנולוגיה גוגל. עם מעל ל2 מיליארד משתמשים פעילים באתר, שעות על גבי שעות של תוכן וידיאו שעולה לאתר מידי שעה, וכאשר היא המקום המרכזי לכל אומן, בדגש על מוזיקאים שמעוניינים לפרסם את האומנות שלהם, יוטיוב היא כבר זמן אינה עוד רשת חברתית או מנוע חיפוש, על מעצמה בפני עצמה.
אלא שעם הגודל ותפיסת התאוצה של יוטיוב, עולה שאלה קשה ולא פשוטה עבור משתמשים אשר מעוניינים להתחיל ולפרסם תוכן וידיאו שהם מצלמים או יוצרים – כיצד ניתן לזכות לחשיפה בין כל כמות המשתמשים הגדולה ביוטיוב? כיצד הסרטון שהעלתי לא יבלע בין משתמשים רבים שונים? התשובה לכך היא כמובן קידום יוטיוב!

קידום יוטיוב – יוטיוב הינה מנוע להעלאת תוכן וידיאוקידום יוטיוב – יוטיוב הינה מנוע להעלאת תוכן וידיאו  על מנת ליצור תוכן מצולם איכותי, לעתים רבות צריך להשקיע משאבים רבים כדי ליצור סרטון מושקע וברמה גבוהה

על מנת ליצור תוכן מצולם איכותי, לעתים רבות צריך להשקיע משאבים רבים כדי ליצור סרטון מושקע וברמה גבוהה. בין אם מדובר על כתיבת תסריט, בחירת שחקנים, שימוש בציוד יקר, ובאנשי צוות מנוסים בתחום, לייצר סרטון יכול להיות לעתים קרובות דברים מסובך מאוד. מצד שני, ניתן גם לצלם רגע מוצלח באמצעות הטלפון, באיכות ירודה, וללא כל תכנון מקדים, וסרטון זה יזכה לפופולאריות רבה יותר וחשיפה גדולה יותר ביוטיוב. מכאן שאין קשר ישיר וחזק בין רמת הסרטון שתעלו לבין כמות החשיפה שהוא יזכה לה, על אף שצילום סרטון וידיאו בצורה איכותית כן יכול לחזק את הפופולאריות שלו בצורה מסוימת. אז כיצד ניתן להגדיל את החשיפה של הסרטונים שלנו ביוטיוב? התשובה המרכזית לכך הינה קידום יוטיוב.

קידום יוטיוב לעומת קידום בפייסבוק – על היתרונות המרכזיים של קידום יוטיובכיצד ניתן להגדיל את החשיפה של הסרטונים שלנו ביוטיוב? התשובה המרכזית לכך הינה קידום יוטיוב.

כמובן שישנה אופציה גם להעלות את התוכן המצולם שאתם יוצרים ומעוניינים לקדם לרשת הפייסבוק, שכן מדובר גם בענקית מדיות ורשתות כיום. עם כך אנו סבורים כי קידום יוטיוב הוא רלוונטי הרבה יותר ומועיל יותר עבורכם. להלן מספר סיבות מרכזיות:

  • ניתן לבצע אופטימיזציה לסרטונים שאנחנו מעלים ביוטיוב, דבר אשר בסופו של דבר משפיע על הסיכוי של הסרטון להיחשף לקהל יעד מתאים עבורכם.
  • סרטונים שמופיעים ביוטיוב יופיע באתרי אינטרנט ומנועי חיפוש נוספים, לדוגמת גוגל!
  • ביוטיוב תוכלו להרוויח כסף על התוכן שלכם (זאת בתנאי שתעמדו בתנאים מסוימים של גוגל).

טיפים חשובים שאתם חייבים להכיר בנושא של קידום יוטיובטיפים חשובים שאתם חייבים להכיר בנושא של קידום יוטיוב מילות מפתח חכמות - ממש כמו שעושים מחקר מילות מפתח בתהליכי קידום אורגניים בגוגל, גם בקידום ביוטיוב,

  1. מילות מפתח חכמות – ממש כמו שעושים מחקר מילות מפתח בתהליכי קידום אורגניים בגוגל, גם בקידום ביוטיוב, יש חשיבות מאוד גבוהה למילות המפתח שאתם בוחרים. באמצעות מילות המפתח הרשת החברתית בעצם יודעת לזהות את התחום או הנושא שבו הסרטון עוסק ואז היא בעצם מצרפת את התוכן ויודעת איך לשייך את לחיפושים שהגולשים שלכם עושים. לכן, שווה להוסיף את מילות החיפוש לכותרת, לתיאור וגם לתגיות.
  2. בחרו ביטויי מפתח עם טווח הגעה גבוה- אחרי שהכנתם סוג של רשימת מילות מפתח, עכשיו אתם בעצם צריכים להבין אילו מהן הטובות ביותר. ככל שהביטויים שתבחרו יהיו יותר פופולארים ככה בעצם תקבלו יותר תנועה לערוץ שלכם. כדאי קצת ללמוד על ביטויי זנב בהקשר הזה.
  3. כותרות – אחרי המחקר שעשיתם על מילות המפתח, ואחרי שיש לכם כל מיני ביטויים שאתם יכולים בעצם לעבוד איתם, כדאי לבחור גם כותרות. מדובר באחד הטיפים הכי חשובים שמשפיע על הקידום שלכם ביוטיוב וגם על המיקום של הסרטון. בחרו כותרות שקרובות למונחים שהגולשים מחפשים.
  4. תגיות – היום זה ממש לא מספיק למלא קודים בעמודי מילות המפתח במה שנקרא מטא תגיות. היום צריך בעצם להשתמש במנוע החיפוש בצורה שונה, שמדובר בקידום אורגני בגוגל. ביוטיוב לעומת זאת, כן צריך לשלב תגיות ויוטיוב מזהה בצורה כזו את נושאי הסרטונים.
מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קניית שיתופים בפייסבוק

לייקים לפוסט בפייסבוק

כיום, ישנן רשתות חברתיות רבות, כאשר, הבולטת ביניהן היא פייסבוק. אותן רשתות, הופכות את התקשורת עם חברים לפשוטה וקלה. הן

לייקים לדף פייסבוק

פייסבוק הינה רשת חברתית, אשר מטרתה העיקרית היא לאפשר לאנשים לתקשר אחד עם השני, וכמו כן, להעביר מידע ולשתף אותו

איך לקנות עוקבים

איך להשיג עוקבים

אין ספק שהעולם שלנו עבר שינוי משמעותי בכל הקשור לחיינו הפרטיים ולחיינו הצרכניים כתוצאה מהשימוש הנרחב ברשת האינטרנט, כיום בעידן