קידום לייקים בפייסבוק

לפרטים נוספים – 050-5509091

יש שיגידו שהשאיפה לקבל כמה שיותר לייקים בדף הפייסבוק, גם אם באופן מלאכותי לחלוטין, היא חסרת כל ערך. הרציונל מאחורי טענה זו הוא, שלייקים אמורים לשקף את המידה בה אוהבים המשתמשים את התוכן העולה בדף ואם התוכן לא מספיק טוב בכדי לקבל לייקים, אז רכישת לייקים אולי תעלה את מונה הלייקים, אבל העסק לא יראה מכך שום פרי כלכלי. אי אפשר לגמרי להתעלם מהרציונל הזה ובכל זאת, החיים כפי שכולנו יודעים, הם לא שחור ולבן. בשורות הבאות נספר לכם איך עושים קידום לייקים בפייסבוק ומדוע קידום כזה יכול לסייע לכם, גם אם הוא מבוצע בשלבים הראשונים בצורה מלאכותית.

למה קידום לייקים בפייסבוק?בשורות הבאות נספר לכם איך עושים קידום לייקים בפייסבוק ומדוע קידום כזה יכול לסייע לכם, גם אם הוא מבוצע בשלבים הראשונים בצורה מלאכותית.

ובכן, קידום הוא תהליך שיכול להתבצע בצורה אורגנית או בצורה ממומנת. קידום אתרים אורגני מושג באמצעות קידום האתר עצמו מתוך תכנים וניהול נכון של האתר עצמו. קידום ממומן של אתר מושג באמצעות פרסום של האתר והבאת מבקרים בצורה לכאורה מלאכותית. קידום לייקים בפייסבוק יכול גם הוא להתבצע בשתי הצורות. פעם אחת אתם יכולים לפרסם תכנים נהדרים, שיוצרים לייקים ושיתופים שבתורם יוצרים לייקים נוספים ופעם שנייה, אתם יכולים להשיג את הלייקים הנדרשים לכם בצורה ממומנת. על אף שהאופציה הראשונה היא הטבעית והנכונה יותר, בפועל, ברשת שבה עולים אינספור תכנים בכל דקה, זה כמעט בלתי אפשרי ולכן, לפחות בשלב של בניית הנוכחות שלכם בפייסבוק, אתם רוצים לפנות לערוץ הממומן של קידום לייקים בפייסבוק.

איך עושים את הקידום עצמו?למה קידום לייקים בפייסבוק?  ובכן, קידום הוא תהליך שיכול להתבצע בצורה אורגנית או בצורה ממומנת.

קידום ממומן של לייקים יכול להתבצע, פשוטו כמשמעו, באמצעות תשלום כספי לגורמים שונים שזהו בדיוק התפקיד שלהם. אתם משלמים להם סכום כסף וקונים לעצמכם למעשה מאגר של לייקים. אותם גורמים מפעילים אינספור חשבונות פיקטיביים, מהם ניתן לדף שלכם לייק. מן הסתם, ללייקים הללו אין שום השפעה על השורה התחתונה של העסק, אבל הם בהחלט מסייעים לשפר את המוניטין והנראות שלכם בפייסבוק ומשם יהיה לכם כבר יותר קל להתרחב הלאה. אפשרות נוספת שעומדת על הפרק היא האפשרות של סחר חליפין בלייקים. ישנן היום פלטפורמות שבהן אתם יכולים להרוויח נקודות זכות באמצעות מתן לייקים, שיתופים, תגובות ועוקבים לדפים אחרים בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת. עם הנקודות שאתם מרוויחים, אתם יכולים “לקנות” לייקים לדף שלכם.

אופציה חינמית זו היא בהחלט אטרקטיבית והיא משקפת את הצורך הדומה שיש לעוד מיליוני בעלי דפים ברשתות חברתיות, שמעוניינים להשיג את אותה מטרה כמו זו שלכם. יחד עם זאת, מודל זה דורש מכם לא מעט זמן והתעסקות סיזיפית במתן לייקים ושיתופים לגורמים שונים ברשתות חברתיות שאין לכם שום עניין בהם. אז או שאתם משלמים כסף וקונים לייקים באופן ישיר, או שאתם משיגים את הלייקים הללו באמצעות סחר חליפין של מעורבות ברשתות חברתיות.

תמיד כדאי לעבוד עם גורם מקצועיקידום לייקים בפייסבוק יכול גם הוא להתבצע בשתי הצורות. פעם אחת אתם יכולים לפרסם תכנים נהדרים, שיוצרים לייקים ושיתופים שבתורם יוצרים לייקים נוספים ופעם שנייה

בכל פורמט שלא תבחרו, עבודה עם גורם מקצועי שמתמחה בתחום של קידום לייקים בפייסבוק, קניית עוקבים וכדומה, היא הדרך הנכונה ביותר עבורכם. כבעלי עסק, רצוי שתשקיעו את מיטב מרצכם בניהול העסק ואולי בחשיבה האסטרטגית סביב פעולות שיווק נוספות שאתם רוצים לבצע. את המשימה הסיזיפית ולמעשה חסרת חשיבות עסקית עבורכם, של מסחר בלייקים מול אנשים ברחבי העולם, אתם רוצים להשאיר לאנשי מקצוע שיודעים לעשות את זה מהר, מסודר ובהיקפים נרחבים, כדי לייצר לכם כמה שיותר לייקים בתוך זמן כמה שיותר קצר.

האם תצטרכו לקנות את הלייקים האלה לנצח?בכל פורמט שלא תבחרו, עבודה עם גורם מקצועי שמתמחה בתחום של קידום לייקים בפייסבוק, קניית עוקבים וכדומה, היא הדרך הנכונה ביותר עבורכם.

התשובה היא לחלוטין לא. קידום לייקים בפייסבוק נדרש כאמור, בשלבים הראשונים של בניית הנוכחות שלכם ברשת. בשלבים אלה קשה מאוד לייצר נראות וחשיפה, כך שגם אם התכנים שלכם מדהימים לכשעצמם, הם לא יגיעו לאף אחד. זהו השלב שבו אתם רוצים לייצר לעצמכם מוניטין וברשתות חברתיות, מוניטין הוא תוצר ישיר של מספר הלייקים בעמוד שלכם, לייקים שמשקפים לכאורה את כמות האנשים שמביעים בכם עניין ואוהבים את התכנים שלכם. בהמשך הדרך, לאחר שיהיו לכם מספיק עוקבים אמיתיים ואותנטיים שיוצרים מעורבות חברתית בעמוד שלכם, תוכלו כבר לזנוח את הדרך המלאכותית של קידום לייקים בפייסבוק ולבסס את המשך ההצלחה שלכם על פעילות חברתית איכותית שתייצרו בדף ומשם גם תגיע ההשפעה על השורה התחתונה של העסק.

מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר והצעות מחיר שלא תמצאו באף מקום – 050-5509091

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך מעלים עוקבים

איך מעלים עוקבים

אם אתם פעילים ברשתות החברתיות בטח תהיתם לעצמכם כבר איך מעלים עוקבים. בדרך כלל, מי שטורח להחזיק חשבון פעיל ברשת