יותר מ-1,500 עסקים כבר בחרו!

קניית עוקבים לפייסבוק

קניית עוקבים לפייסבוק (דף עסקי או קבוצה)

0 לייקים

0 ש"ח

0.29 

לקוחות מרוצים שלנו

5/5

חבילות קידום בפייסבוק להזמנה אונליין

קניית לייקים איכותיים קניית עוקבים ישראלים קניית צפיות לסטורי קניית תגובות לפוסטים

קניית לייקים לפוסט בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

0.10 

קניית לייקים לפייסבוק עסקי

0 לייקים

0 ש"ח

0.10 

קניית צפיות לסרטון בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

0.25 

קניית צפיות לסטורי בפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

1.25 

קניית עוקבים לפייסבוק (דף עסקי או קבוצה)

0 לייקים

0 ש"ח

0.29 

קניית תגובות לפייסבוק

0 לייקים

0 ש"ח

1.00 

BestLinks - המסלול הבטוח והמוביל לקידום ברשתות חברתיות

קניית עוקבים לשיפור מיתוג

המערכת החדשנית שלנו תדע לחשוף אתכם לקהל שמעוניין בשירותים שלכם ומסייע להגברת אמינות ומיתוג בכל מדיה חברתית

קניית צפיות להגברת אמינות

אם חיפשתם להגדיל את החשיפה שלכם ביוטיוב, טיקטוק או אינסטגרם, אנו נדאג לחשוף את התכנים שלכם לקהל היעד הרצוי

מחירים אטרקטיביים ללא תחרות

קהל הלקוחות שלנו נהנה מחשיפה וקידום ברשתות חברתיות במחירים הוגנים שמאפשרים לקבל בוסט גם בתקציבים דלים.

מובילים בשיווק דיגיטלי

יתרון נוסף שלנו הוא המעטפת השלמה שאנו מציעים לבעלי עסקים שרוצים יותר חשיפה באתרים, רשתות חברתיות ופרסומות באתרים הכי נחשבים.

רכישה קלה ואספקה מהירה

כאן ועכשיו! החל מרגע הרכישה באתר, צוות המומחים שלנו סורק את קהל היעד ומגביר את החשיפה. תוצאות מהירות ואיכותית בלחיצת כפתור!

דיסקרטיות מובטחת

השרת המאובטח שלנו מבטיח את הבטחון שלכם. השימוש במידע משמש אך ורק להגדלת החשיפה ושיפור המטרות העסקיות שלכם.

קניית עוקבים לדף פייסבוקקניית עוקבים לדף פייסבוק

ניתן לבצע קניית עוקבים לדף פייסבוק באופן פשוט וקל. יש צורך למצוא חברה אמינה ואיכותית ולרכוש מתוך סוגי החבילות השונות. המחירים נעים בין שקלים בודדים למאות שקלים לחבילה ונמדדים על פי כמות העוקבים, אופי העוקבים, מידת התחרות, כמות לייקים ותגובות.

מה היתרונות של קניית עוקבים לדף פייסבוק?

  1. הגדלת נפח העוקבים
  2. הצגת נראות של חשבון גדול מעניין וותיק
  3. חשיפה לעוקבים נוספים והגדלת המעגלים ברשתות
  4. המחיר
  5. זמן השקעה קצר וקל

ישנם שני סוגי עוקבים לרכישה. עוקבים אמיתיים של חשבונות קיימים אשר מקבלים תשלום על מעקב באתרים ומאפשרים תגובות ולייקים מחשבונות אלו. בעזרת חשבונות אמיתיים ייחשף החשבון למעגל גדול ונוסף במדיות החברתיות השונות ובהקשרים של חשבונות אלו. הסוג הנוסף הינו עוקבים פיקטיביים אשר הינם עוקבים מחשבונות שנוצרו רק על מנת להגדיל באופן משמעותי את מספר העוקבים. לא ניתן לבצע תקשורת עם חשבונות אלו כי אינם חשבונות פעילים.

מוטב להתייעץ עם החברה שממנה רוכשים את העוקבים ולבדוק מה מותר ומה אסור ואיך לנהוג בנוגע לרכישת עוקבים. ישנן חברות הממליצות לעבוד רק עם עוקבים אמיתיים. אך קיימות כמה סברות.

קניית העוקבים יכולה להוות פתרון מושלם לפריצה הראשונית ברשתות החברתיות. כדאי לעשות בפתרון זה בפיקים קבועים במהלך הגדלת והעצמת החשבון. קניית העוקבים מהווה יתרון משמעותי אך היא לא מבטלת את העבודה על איכות החשבון ,על הפוסטים, על הקשר עם קהל היעד והעוקבים וכל הפעולות העקביות והמרובות שיש לעשות באופן עקבי על מנת לשמרו על תוכן מעניין ומתחדש לחשבון.

ישנן דרכים רבות אשר יהוו מפתח לשמירת העוקבים והשגת עוקבים נוספים. ויש לתת  את הדעת עליהם ולנסות לעבוד על פי הפרמטרים הבאים. ראשית יש לדעת היטב מי הם העוקבים שלכם, מי הוא קהל היעד, איזה תכנים מעדיף מה הוא אוהב, מה ירגש או ישמח או יפעיל אותו, מה יגרום לו לרכש ולצרוך את המוצר שלכם. מה ישמור אותו מפני המתחרים. 

חידוד הרעיון הפרסומי השיווקי של החשבון. מה המוצר? מה רוצים למכור?, מה ניתן לספק לקהל היעד שלכם שאף אחד אחר לא יוכל לעשות זאת כמוכם? מדוע כדאי לעוקבים שלכם לקנות דווקא אצלכם? מה היתרונות ומה הערך המוסף שניתן לספק לעוקבים?

על פי ידיעה עמוקה של העוקבים והמוצר שלכם תוכלו להעלות תכנים המותאמים בדיוק לטעמו של קהלכם ותוכלו לשלב בזה מאמרים, טיפים, תמונות וכדומה המספקים ידע נרחב הקשור בנושא שלכם בנוסף למכירה פורפר. אפשרו תוכן הניתן בחינם עם הרבה אהבה לעוקבים ועם רגישות לתכנים ולצרכים שלהם. ספקו להם תוכן שיגע בהם ויקשר אותם אליכם באופן ספונטני, אנושי ואמיתי.

חשפו את הרעיונות, החזון הלבטים הקשיים ההתרגשויות ההצלחות וגם הכישלונות שלכם, ספקו חזות אנושית ולא רק מסחרית. כך תגדילו את העניין ואת הנאמנות של העוקבים שלכם.

שיתופי פעולה ותקשורת חיובית הם דרכים להשגת מטרות נרחבות יותר ככל שהתקשורת תהיה טובה יותר עם החשבונות האחרים ייווצרו יותר שיתופי פעולה, פירגון וחשיפה למעגלים נרחבים יותר של קהלים ברשת הדיגיטלית. ניתן לעשות שימוש גם בפייס בוק וביוטיוב. על מנת לספק תקשורת טובה ורחבה יותר ואף להציג מוצר שלם המדבר בכל תחומי המדיה באופן רציף ומקצועי.

ישנה אפשרות לעצב את החשבון באופן מקצועי ולהשתמש באנשי תוכן של, עיצוב, צילום כתיבה וכדומה. בכל מקרה בכל דרך שבוחרים לעבוד אסור לשכוח את המטרה והיעד ולשאוף להכנסת תכנים עקבית תוך שמירה על קהל היעד הקיים ומתן אפשרויות להכנסת קהלים חדשים מתוך עבודה וחשיבה יצירתית.

יש לחשוב באופן מתמיד על פתרונות ורעיונות יצירתיים, חדשניים, המשרתים את רצונות וטעם העוקבים ולהרבות בתקשורת איתם, פירגון ומתן זמן קבוע לתגובה על תגובותיהם. לא להתעלם מצד זה של ניהול החשבון זהו צד חשוב חיוני והכרחי.

כאשר בוחרים את החברה ממנה רוצים לרכוש את העוקבים יש לבחון אותה על פי מקצועיות, ידע וניסיון. כמו כן לבחון את המחירים, את תודעת השירות, מבצעים והנחות כמו גם המלצות אם קיימות על החברה. לעשות שיחת ייעוץ ראשונית בה כדאי לשאול את כל השאלות החשובות. כמו כן לספק מידע על המטרות היעד וסוג המוצר שהחשבון מקדם או מוכר. לקבל את מירב האינפורמציה ולפעול בהתאם ובשיקול דעת על מנת להשיג את הטוב והמועיל ביותר לחשבון הפייסבוק שלכם.

הפייס בוק הוא ללא ספק הרשת החברתית מבין הגדולות והמשמעותיות שיש. כדאי להתוודע לכל היכולות העצומות והשימושים השונים והמגוונים שניתן לעשות בפלטפורמה זו על מנת למקסם את החשבון, מבחינת שיווק פרסום, חשיפה וכמות עוקבים אשר גדלה ומתפתחת באופן עקבי ומשביע רצון.

במאמר זה ניסנו לספק את טווח המחירים של קניית עוקבים לדף פייסבוק כמו גם לתת טיפים ורעיונות לדרכים הנכונות ביותר לניהול נכון של חשבון הפייס בוק של העסק שלכם.